ورود کاربران
تصویر امنیتی

لينك هاي مرتبط

جملات قصار
اگر کار را به بخشهای کوچک تقسیم کنید و جزء به جزء انجامش دهید به نظر بزرگ و دشوار نمی آید. هنری فورد

درخواست همكاري
اسلايدر

تازه های اخبار

--- اطلاعیه مهم مالی درخصوص پرداخت مابقی شهریه نیمسال دوم 97-98 ---

 --- اطلاعیه مالی درخصوص پرداخت مابقی شهریه نیمسال دوم 97-98 ---

دانشجویان گرامی می بایست شهریه باقیمانده نیمسال را حد اکثرتا تاریخ 31 اردیبهشت ماه بصورت اینترنتی پرداخت وتسویه حساب خود را انجام نموده  و ....

 --- اطلاعیه مالی درخصوص پرداخت مابقی شهریه نیمسال دوم 97-98 ---

دانشجویان گرامی می بایست شهریه باقیمانده نیمسال را حد اکثرتا تاریخ 31 اردیبهشت ماه بصورت اینترنتی پرداخت وتسویه حساب خود را انجام نموده و برگ کارت ورود به جلسه امتحانی خود را پس از ارزشیابی اساتید با مراجعه به امور مالی و سپس آموزش تایید نمایند. لازم به ذکر است در صورت عدم مراجعه دانشجو در بازه زمانی اعلام شده عواقب آن به عهده خود فرد می باشد.

نکته اول : دانشجویان گرامی توجه داشته باشند بعد از عملیات پرداخت از طریق درگاه، شناسه پرداخت به شما داده می شود که می بایست آن را نزد خود نگاه داشته تا در صورت بروز مشکلات احتمالی دانشجو بتوانداز طریق آن پیگیری لازم را انجام نماید.

نکته دوم: دانشجویان اطلاع داشته باشند هیچگونه نیاز به ارائه فیش و یا رسید بانکی و ... بصورت حضوری و یاپیگیری تلفنی  نمی باشد.و فقط در صورت بروز مشکل می توانند با امور مالی مشکلات خود را مطرح و حل نمایند.

نکته سوم: دانشجویان بعد از هر پرداخت می بایست پرینت کارنامه مالی خود رادریافت و نزد خود نگه داری نمایند. کارنامه مالی بایدشامل شهریه دروس انتخاب واحد شده ، کلیه پرداختی ها و مانده بدهی دانشجو باشد . درصورت هرگونه مغایرت می توانند موضوع را با امور مالی در میان گذاشته تا برسی و پیگیری گردد.

با تشکر – واحد مالی 

0/00 0
  • نویسنده : امور مالی
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1398/02/17
  • تعداد مشاهده : 331 بار
جستجو

سامانه مجازی

كانال تلگرام
اوقات شرعي